Update estafetteloop

Het was even stil omtrent de estafetteloop, maar we hebben zeker niet stil gezeten! De afgelopen tijd hebben we sponsoren gevonden voor onze trekkershutten tijdens de loop, hebben we sponsoren gevonden om onze boodschappen te financieren en zijn onze T-shirts bedrukt met ons logo!

Ons team is helemaal compleet en zaterdag 28 augustus houden we weer een gezamenlijke training. Dit weekend zullen Mark en Raymond de route voor een laatste keer verkennen en dan zijn we zo goed als klaar voor de loop van volgende maand!

We hebben een aparte  donatiepagina geopend. Zo is het voor één ieder die doneert aan onze estafetteloop duidelijk wat de opbrengst daar van is en kan die gemakkelijker gedeeld worden. Doneren via onze website is uiteraard ook goed.

Nog 6 weken voor de loop… wij zijn al aan het aftellen!

Goed verhaal? Deel het in jouw netwerk!