Nieuwe Donatieboxen geplaatst!

Sinds 1 oktober kunt u naast Jumbo Bogaard Groenblauwlaan Zoetermeer ook terecht bij Jumbo Nesselande Rotterdam en Albert Heijn Noordhove in Zoetermeer om daar uw emballagebonnen in te leveren voor onze stichting! U kunt daar doneren tot het einde van de maand. 😄
En vanaf volgende week staan we ook bij Jumbo Oosterheemplein Zoetermeer!
Komt u nou niet in de buurt van één van deze supermarkten? Dan kunt u ook doneren via www.stichtingadvitam.nl/doneren
We zijn op de achtergrond weer bezig met wat nieuwe projecten, maar daarover binnenkort meer!
Ook gaan er binnenkort (in de herfstvakantie) 2 gezinnen weg naar Disneyland Parijs. Eerder is hun cheque al uitgereikt en hun bezoek komt nu ook steeds dichter in de buurt.
Tevens mogen we binnenkort een ander gezin weer opbeuren met een tripje Disneyland, hierover volgt ook later bericht. ☺
We hebben ook nog een aantal kilo snoep en drop over voor de verkoop. De opbrengst gaat naar de stichting, dus geeft u binnenkort een kinderfeestje, wilt u een schoenkado voor de Sint of snoept u graag zelf? Neem dan nog even contact met ons op! 😄
Goed verhaal? Deel het in jouw netwerk!